Yamaha NS-F51

TOP 7 v kategorii Sloupové reproduktory

Yamaha NS-F51

Výkonné sloupové reproduktory Yamaha NS-F51 jsou dodávané v páru a disponují dvoupásmovou konfigurací se třemi měniči. Vhodné jsou například pro kombinaci s velkými televizory...
9 990 Kč
Doprava zdarma, Info v obchodu
Doporučená nabídka HifiObchod.cz

Skladem • Více variantZdarma100 % • 291 recenzíDalší informace
Do týdne • Více variantZdarma100 % • 2 906 recenzíDalší informace
Info v obchodu59 Kč95 % • 245 157 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč93 % • 17 391 recenzíDalší informace

Yamaha NS-F51 jsou sloupové reproduktory ve stereo konfiguraci, které disponují povedeným, tradičním designem. A každý z nich je vybavený dvěma basovými a jedním výškovým měničem. Součástí každé skříně je systém výztuh, které potlačují její rezonance. Tyto reproduktory jsou vhodné pro kombinaci s televizory s velkými úhlopříčkami, ale zdaleka je nevyužijete pouze pro reprodukci zvuku při sledování filmů, ale také pro poslech hudby z různých zdrojů, jako jsou CD, MP3 nebo streamovací služby.

Dvoupásmová konfigurace

Sloupové reproduktory disponují dvoupásmovou konfigurací s celkově třemi měniči. Konkrétně se jedná o dva kuželové basové měniče o průměru 16 cm a jeden 3cm výškový měnič s měkkou kopulí.

Konfigurace reproduktorů
2.0
Celkový výkon RMS
240 W
Citlivost
89 dB

Spokojenost

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Kvalitní repro, zvuk super vzhledem k této cenové hladině, kabely součástí, pěkný design

ONLINESHOP.cz (prodejce)

• Kvalitně provedené
    • Přiložen reprokabel dostatečné délky
    • Koupeno s výraznou slevou
    • čekal jsem trošku konkrétnější, vyváženější podání
    • je to pořádný kus nábytku :-)

Zdálo se mi, že po pár hodinách hraní se zvuk zlepšil. Také mám ještě na cestě kvalitnější zesilovač, tak uvidíme. Zatím jsem spokojen, poměr cena výkon super.

Konfigurace reproduktorů
2.0
Celkový výkon RMS
240 W
Citlivost
89 dB

Design redukující zastřený zvuk

Díky tomu, že jsou skříně reproduktorů Yamaha NS-F51 zaoblené, dochází u nich k nízké difrakci a tak mohou nabídnout přirozenější zvuk, který není zastřený.

Design redukující zastřený zvuk

Prvky z vlajkových repráků

Reproduktory NS-F51 jsou navíc osazeny prvky, které připomínají vlajkové reproduktory značky Yamaha, jako je například přední mřížka se zkosenými rohy.

Prvky z vlajkových repráků

Dvě barevná provedení

Kvalitně zpracované reproduktory si můžete pořídit ve dvou barevných provedeních, a to v černé nebo v barvě ořechu. Stylově tak doplní jakýkoliv interiér.

Dvě barevná provedení

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Info v obchoduZdarma100 % • 431 recenzíDalší informace

Výkonné 2 sloupové reproduktory Yamaha NS-F51 - 2 pásma, 3 reproduktory, basové 2×16 cm, výškový 3 cm , 43 Hz - 26 kHz, 80 W trvalý příkon, 6 Ohm, 240 W špičkový příkon, citlivost 89 dB, 13,7 kg/ks.

Dokumenty

• Kvalitně provedené
    • Přiložen reprokabel dostatečné délky
    • Koupeno s výraznou slevou
    • čekal jsem trošku konkrétnější, vyváženější podání
    • je to pořádný kus nábytku :-)

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Info v obchoduZdarma100 % • 431 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v CZC.cz

• Více basů, ale mám je krátkou dobu. Doufám, že se rozehrají?!
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Kus pěkného a velice dobře hrajícího nábytku.
    • Podle mě kvalita předčí cenu.

Jsem spokojen a příjemně překvapen.

• , zakoupeno v Electro World

Kvalita zvuku velmi slušná. Vyšší reproduktory, ale design slušný.

• , zakoupeno v Elmania.cz

přední reproduktory, každý váží cca 14kg

• Poměr cena / kvalita
    • Kabely v ceně
    • Robustní provedení
    • Vzhled
    • Slabší výšky a střed

Za tu cenu nic lepšího neseženete.
    Za mě ale nutno Hi-Fi systém doplnit o kvalitní středový reproduktor pro lepší vykreslení výšek a středů + větší subwoofer pro nižší frekvence.

Výšky - snaží se, ale není tak čisté a prokreslené
    Střed - snaží se, ale moc basují
    Středo-bas - velmi pěkné
    Basy - snaží se, ale chybí hutnost

Zapojeno s Denon AVR-X1400h

• nadherny cisty prednes
    • dinamicky zvuk plny basu
    • krasny prostor a hloubka zvuku
    • skvele basy
    • hutny zvuk
    • kvalitni dilenske zpracovani
    • soucasti baleni i kabely,ale zakladni provedeni
    • krasny kus nabytku za ktery se nemusite stydet
    • v teto cenove relaci absoltni spice,nic jineho ani nenajdete
    • Vubec nic me nenapada.

Bedny jsem propojil s top zesilovacem NAD a spickovym CD Marantz.Zkousel jsem jsem snad vsechny zanry.Hraji vse a naprosto skvele.A to se jeste urcite zahrajou a zabehnou.Pocitam tak 50 hodin a pujdou jeste lepe.Na propjeni jsem pouzil samozrejme kabely s bezkyslikatou medi.Zkousel jsem rozmisteni v mistnosti na ruznych pozicich a nejlepe se mi osvedcil rovnorameny trojuhelnik.Bedny jsem dal na hroty a dale od zdi a zvuk me naprosto ohromil.V teto cenove kategorii asi nekoupite nic lepsiho.

• Výborné zpracování
    • Jednoduchy desing
    • Čistý a příjemný zvuk
    • Dostatečný výkon
    • Poměr cena/Výkon!
    • Možná slabší basy

Za 5.600,- jsem nic lepšího nenašel.