Paradigm Monitor SE 2000c

Centrální reproduktor značky Paradigm - Monitor SE 2000C  Paradigm Monitor SE 2000C je středový reproduktor určený pro použití v systému domácího kina. Je vybaven dvěma 140 mm...
7 790 Kč
Doprava zdarma, Do 3 dnů
Doporučená nabídka LepšíZvuk

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do 3 dnů • Více variantZdarma96 % • 461 recenzíDalší informace

Popis produktu

Centrální reproduktor značky Paradigm - Monitor SE 2000C  Paradigm Monitor SE 2000C je středový reproduktor určený pro použití v systému domácího kina. Je vybaven dvěma 140 mm...

Parametry produktu

Výrobce

Parametry produktu

Výrobce

Popis produktu

Centrální reproduktor značky Paradigm - Monitor SE 2000C 

Paradigm Monitor SE 2000C je středový reproduktor určený pro použití v systému domácího kina. Je vybaven dvěma 140 mm polypropylenovými kužely s minerální výplní a 25 mm kopulovitým výškovým reproduktorem X-PAL spolu s pokročilou čočkou PPA (Perforated Phase-Aligning) třetí generace, která zajišťuje přesnou reprodukci a zobrazení zvuku. Reproduktor má frekvenční odezvu 65 Hz až 21 kHz a citlivost 90 dB, takže je vhodný pro použití ve středně velkých až velkých místnostech. Jeho moderní design a vysoce kvalitní povrchová úprava z něj činí stylový doplněk každé domácí audio sestavy.

O sérii Monitor SE

Stylová a cenově dostupná nová řada Monitor SE je dokonalým úvodem do světa vysoce výkonného zvuku. Jistě, je vybavena nejmodernějšími technologiemi, které najdete pouze u reproduktorů, které stojí mnohem více. Ale ještě důležitější je, že nová řada Monitor SE je součástí rodiny vysoce výkonných reproduktorů Paradigm a stejně jako všechny reproduktory Paradigm je navržena tak, aby změnila způsob, jakým přemýšlíte a cítíte zábavu.

Reproduktory Monitor SE těží ze základního výzkumu společnosti Paradigm v oblasti vědy zvuku. Tento výzkum, který společnost Paradigm prováděla ve spolupráci s Kanadskou národní radou pro výzkum, vyústil v mnoho inovativních materiálů a patentovaných zvukových technologií, které lze nalézt v reproduktorech Paradigm.

Realismus zvuku

Představte si realistický hudební přednes v jakémkoli poslechovém prostoru; dechberoucí efekty a realistické detaily obrazu, které oživí vaše filmy.

Výškový reproduktor

Výškové reproduktory X-PAL™ s čistě hliníkovou kopulkou a patentovanou† perforovanou čočkou pro vyrovnávání fáze (PPA™). Tato exkluzivní konstrukce funguje jako zdokonalená fázová zátka, která blokuje široký rozsah mimofázových frekvencí, což zvyšuje a vyhlazuje výstup bez zabarvení zvuku.

Vizuálně ohromující a funkční technologie PPA Lens, která je naším podpisem, zlepšuje výkon a zároveň chrání výškový reproduktor před poškozením. † Patent USA: 10,003,869.

Basy/střední pásmo

Vysoce výkonné polypropylenové kužely plněné minerály s obrácenými prachovými čepičkami jsou lehké a pevné. Obvody Downroll jim dodávají čistý, nízkoprofilový vzhled.

Skříň

Krásné skříně reproduktorů Monitor SE s nezaměnitelným evropským tvarem a povrchovou úpravou doplňují nejstylovější interiéry současnosti. Každý model je k dispozici ve vysoce lesklém bílém nebo matném černém provedení.

Spolupráce s NRC

Společnost Paradigm spolupracuje se světoznámou kanadskou NRC na probíhajícím výzkumu, jehož cílem je odhalit skutečnou podstatu zvuku a lidského sluchu. Výsledky ovlivňují konstrukci a specifikace výkonu, což vede k jedinečnému realistickému poslechu podpořenému vědeckými poznatky o zvuku.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.