Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtry

Nejlevnější nabídky Yamaha HS50M

Hudební Svět

143 recenzí

do měsíce

3 990 Kč

doprava zdarma

Alternativní produkty

Beng V9B

Beng V9B

od 5 769 Kč (2 e-shopy)

Pioneer S-ES21TB

Pioneer S-ES21TB

od 5 860 Kč (17 e-shopů)

Další od:

Logo Sencor
Logo Panasonic
Logo Nokia
Další reprosoustavy a reproduktory Yamaha

Yamaha HS50M - Specifikace

Zařazení

Sloupová reprosoustava

Výrobce

Yamaha

opravit

Konstrukce

Konstrukce

sloupové

opravit

Aktivní reproduktory

Aktivní reproduktory

ano

opravit

Nová řada studiových monitorů Yamaha HS, určená pro pro blízký poslech se vyznačuje výjimečně hladkou odezvou a velkým dynamickým rozsahem s detailním rozlišením i těch nejtišších složek zvuku v okrajových pásmech. Řada HS navazuje na úspěch legendárních a celosvětově uznávaných monitorů Yamaha NS10. Velké magnety reproduktorů poskytují vyrovnaný magnetický tok a podílejí se tak na přesném zvukovém přednesu při všech úrovních hlasitosti. K celkově špičkovému zvuku napomáhá také použití Bi - Amp technologie, kdy je každé pásmo reprosoustavy napájeno samostatným zesilovačem, jenž je pro přenos daného pásma elektronicky optimalizován. Tato konstrukce umožnila, rovněž použití aktivní elektronické výhybky, umístěné v obvodovém řetězci před zesilovači. Výhodou tohoto řešení je naprostá eliminace...

celá specifikace

Recenze Yamaha HS50M

Ověřený zákazník Prokapelu.cz

Pavel H.

Přidáno: 26. dubna 2013

Zakoupeno v Prokapelu.cz

100%

Doporučuje produkt

Naprosto špičkový monitor, ani jsem nečekal, že je až tak dobrý. Tváří se malý, ale zvukově moc dobrý ! Nic s jeho maličkosti není na úkor zvuku ! Doporučuji do malého domácího studia !

Středy a výšky: Čisté
Basy: Dostatečné
Jsem hudební: Profesionál
Délka kabelů: Tak akorát
Výkon reproduktorů: Dostatečný
Ověřený zákazník eOD.cz

Chef 300

Přidáno: 6. ledna 2011

Zakoupeno v eOD.cz

80%

  • V této cenové relaci se rozhodně jedná o nejlepší aktivní studiové monitory na trhu. Mají tradici snad 30 let a je to opravdu poznat. Určitě už jsou překonané, ale jak říkám, v téhle cenové kategorii je to špička. Srovnával jsem dlouho s KRK Rokit, Yamahy rozhodně vyhrály. Tak čistý zvuk a tak hutnou basu jsem na svých předchozích reproduktorech neudělal ani náhodou.. Jde o to, že když uděláte zvuk na těchhle bednách, máte téměř zaručeno, že na 90% ostatních reproduktorech bude znít věrně a prostě tak, jak jste chtěli.
  • Při bližším poslechu mají tyto monitory poměrně hodně znatelný šum (jde slyšet od vzdálenosti cca 1 metr a blíž, při polovičním výkonu a ve stavu, kdy do nich nepouštíte žádný signál (žádné zvuky, když jsou prostě potichu))..takže pokud vám jde o OPRAVDU velké detaily, asi si připlaťte a kupte jiné..

Top v kategorii cena/výkon, naprostá klasika, uděláte na nich studiový mix na úrovni, mají ale poměrně velký šum.

  • Je tato recenze užitečná?
  • Ano (15)
  • Ne (1)

» Všechny recenze produktu (3)

Vývoj ceny Yamaha HS50M