Nejnovější recenze ze sekce Reprosoustavy a reproduktory

C-TECH Impressio Qubis

C-TECH Impressio Qubis

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. března 2024

(naposledy upraveno 3. března 2024)

Zakoupeno v OKAY.cz

Přidáno: 1. března 2024

• Vzhled
  • Dobrý zvuk
  • Rozměry-díky tomu dobrý zvuk
  • Rozměry-je s tím třeba počítat
  • Jinak nic

Za mne asi takhle.Za ty prachy nic lepšího se nesežene.Nejsem nějakej audiofil i když mám v obejváku hifi sestavu,mám rád kvalitnější zvuk,tak tady musím říct že zvuk je na tyto pc bedničky slušný.Ale je fakt že jsem si k tomu stáhl grafický equalizer na windows FX Sound,trochu si pohrál s nastavením a s tím se zvuk ještě více prohloubil.Má prostor,výšky a basy že mi ani nechybí subwoofer.Takže když se bavíme o repro do 3000,- tak to je naprostá pecka.Jo a ještě na stole vypadají skvěle,jen je třeba počítat s jejich rozměry.

Edifier R2750DB

Edifier R2750DB

Ověřený zákazník Allegro.cz Roman

Přidáno: 1. března 2024

Zakoupeno v Allegro.cz

Reproduktory hrají opravdu čistě, musí se umět vyladit.

Yenkee YSP 2105

Yenkee YSP 2105

holkamodroocka holkamodroocka

• dobrý zvuk
  • propojení
  • dálkové ovládání
  • bluetooth

Dobře propojitelný se všemi zařízeními. Na Tv mám kabelem a jinak pouším na telefonu přes bluetooth. Hraje pěkně čistě. Na filmy se kouká jak v kině

Genius SW-G2.1 2000 v2

Genius SW-G2.1 2000 v2

Ověřený zákazník PATRO.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v PATRO.cz

• Za nízkou cenu kvalitní výkon.
Acoustique Quality Tango 94

Acoustique Quality Tango 94

Ověřený zákazník OKAY.cz Wargasm

Zakoupeno v OKAY.cz

• Léty prověřený český výrobce
  • Velmi kvalitní provedení
  • Vynikající zvuk s 8" reproduktorem namířeným k podlaze, včetně bassreflexového otvoru
  • Naprosto dostačující výkon pro běžně velký obývák
  • Nastavení hlasitosti subwooferu
  • Nastavení max. frekvence, kterou bude subwoofer hrát (kterou již zvládnou hlavní reprosoustavy)
  • Velice tiché spínání relátka uvnitř, když se automaticky zapne, či vypne z režimu standby
  • Vynikající zvuk. Je nutno si s nastavením pohrát. Nic se nemá přehánět.
  • Snad jen cena (7.990,- únor 2024 téměř všude / 6.530,- OKAY)
Logitech Z-333

Logitech Z-333

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. David

Přidáno: 28. února 2024

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Slušná cena.
  • Dobrý zvuk.
  • Ovládání hlasitosti je vyřešeno potenciometrem na kabelu.
  • Vše se zapojuje do subwooferu.
  • Bassy se ovládají zezadu na subwooferu.

Vše se zapojuje do subwooferu, zesilovač je v něm. Není externě.
Další nevýhodou může být i to, že potenciometr na ovládaní bassů je zezadu na subwooferu.

Adam Audio T7V

Adam Audio T7V

Ověřený zákazník Profi-dj.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. února 2024

Zakoupeno v Profi-dj.cz

• Zvuk
  • Kvalita zpracování
  • Manuální vypínač na zadní straně
Edifier G5000

Edifier G5000

Ověřený zákazník JRC Czech Koczka

Přidáno: 27. února 2024

(naposledy upraveno 27. února 2024)

Zakoupeno v JRC Czech

• Opravdu moc povedený design
  • Kvalitní materiály a pevné zpracováni
  • rozmanitost připojení (bluetooth, optika, coax, klasický jack 3,5)
  • Podsvícení - několik barev a stylů nebo se dá úplně vypnout
  • Kvalita zvuku - (Hi-Res cert.) je až k neuvěření za tu cenu
  • Zatím jsem na nic nepřišel jen propojovací kabel mezi reproduktory v případě poškození bude dnes asi těžko k sehnání dříve se používal k videím a kamerám myslím že se tomu říkalo s-video tak že opatrnost je na místě. Lepší volbou by bylo audio zvlášť a podsvícení též.

Mojí původní volbou náhradou za reproduktory integrované v monitoru byl model G2000, ale trochu jsem se bál že zvuk nebude dostačující vzhledem k jejich velikosti a konstrukci tak jsem nakonec zvolil tento model G5000 a rozhodně jsem neudělal chybu. Je to po hodně dlouhé době produkt ze kterého jsem od rozbalení opravdu nadšený. A rozhodně to nebyly vyhozené peníze. Jejich futuristicky herní vzhled je úžasný a v mém pracovně herním koutku v obývacím pokoji vypadají naprosto skvěle. Kvalita zpracování a použité materiály jsou na hodně dobré úrovni a když k tomu přidám kvalitu zvuku, která je až neuvěřitelná jsou tyto reproduktory asi tou nejlepší volbou pokud chcete opravdu dobrý zvuk za skvělou cenu a moderní futuristický vzhled. Ten zvuk je opravdu vynikající a odpovídá HiRes certifikaci kterou mají. Mám doma (audiofilskou) sestavu za mnohonásobně vyšší cenu tak že mám s čím porovnávat a musím říci že bych se nebál srovnávat kvalitu zvuku s regálovkama s cenovkou klidně okolo 15k. O kvalitu nepřijdete ani když je propojíte přes usb jako v mém případě kvůli kvm v monitoru které používám mezi MacBookem a game pc. Mimochodem pres usb v mac os funguje i systémová regulace hlasitosti u nich což u repro v monitoru připojeném k meku přes usbc nefungovalo a ani regulace přes multimediální klávesnici. Hlasitost se musela regulovat na ovládáni monitoru.

Sencor SMC BS50

Sencor SMC BS50

Ověřený zákazník ExaSoft.cz J.

Přidáno: 26. února 2024

(naposledy upraveno 26. února 2024)

Zakoupeno v ExaSoft.cz

V dané cenové karegorii hrají velmi dobře. Připojeny k TV jako náhrada vestavěných reproduktorů, které mají zvuk jak mobil vhozený do popelnice. Jsou zde další možnosti připojení dalších zařízení - přepínání vstupů je možné z dodaného DO. Lze je propojit přes BT s mobilem a z USB vstupu přehrají MP3. Zvukově jsou v základu mírně basovější, což není problém korigovat ze zadní strany aktivního reproduktoru. Na DO jsou přednastaveny tři režimy, mezi kterými je možno přepínat (film, hudba, mluvené slovo). Výkon je více než dostatečný, a v reálu jen těžce využitelný - sousedi by nebyli nadšeni. Pokud nepřekáží rozměry, je to dle mého názoru lepší volba než většina soundbarů - propojovací kabel má 2,5m (takový soundbar rozměrově neexistuje) a realný objem ničím nenahradíš. S přenášením už to nebude tak snadné a pohodlné. Jsem spokojen - za tu cenu velmi dobrá koupě, jež splnila mé očekávání.

Global Technology TD-V26

Global Technology TD-V26

Ověřený zákazník Alza.cz SGvagon

Přidáno: 25. února 2024

• 3W reproduktor
  • Plná palba co se týče konektorů (3,5mm vstup i výstup, MicroSD slot, USB slot, výsuvná teleskopická anténa a BT připojení)
  • Hliníkové šasi
  • RGB dioda na spodu přístroje
  • Jednoduché ovládání
  • Při přehrávání médií z MicroSD karty si pamatuje přehrávanou písničku i pozici
  • Pro někoho může být otravná RGB dioda

Jednalo se o dárek, ale oslavenec je velmi příjemně překvapen jak takto malý reproduktor/rádio hraje kvalitně a hlasitě.
Na trhu snad není jiný přístroj, který by nabízel plnou palbu co se týče konektorové výbavy. Má jak 3,5mm pro vstup, tak i výstup, MicroSD slot, USB slot, teleskopickou anténu a také je důležité BT připojení.
Rádio se příjemně ovládá, má dobře čitelný displej a hlavně je obaleno hliníkovým šasi.
Rádio je kostkového tvaru 5x5x5 cm a člověku přijde až neuvěřitelné, co to všechno dokáže.
Dokonce si pamatuje poslední přehrávanou písničku z Micro SD karty včetně pozice kde skladba hrála.
Akorát jsme nezjistili, zda-li je stav ukazatele v pravé části displeje funkční či nikoliv. Rádio hrálo skoro 3 hodiny vkuse a stále se nevybilo. Takže i výdrž bude hodně solidní.
Za mě tedy za cenu, kterou se prodává, je toto rádio doslova bezkonkurenční :-) !

Edifier R1855DB

Edifier R1855DB

Ověřený zákazník PATRO.cz Jirka

Přidáno: 25. února 2024

Zakoupeno v PATRO.cz

• kvalitní zpracování
  • kvalitní čistá reprodukce (i na maximální hlasitost)
  • dobrý dálkový ovladač (zapnutí, přepínání vstupů, ovládání hlasitosti)
  • dlouhý konektorový kabel k propojení mezi L-P reproduktorem (žádné "tkaničky")
  • basy jsou jasné, čisté, přesné a dostatečně výrazné
  • zakoupeno za skvělých 3134,- včetně dopravy v 02/2024
  • čistý a zřetelný zvuk (včetně basů) i při nízké hlasitosti
  • mírně šikmo konstuované, že zvuk míří přesně k hlavně posluchače když jsou umístěny na nízkém tv stolku
  • směrová reprodukce - tudíž nejlepší a nejdetailnější poslech při nasměrování reproduktorů na posluchače (to není vada, to je vlastnost stereo reproduktorů)
  • při přepínání vstupů, např. z bluetooth na otický z tv, při úplném ztišení zvuku vlastního tv, jsem nucen šáhnout po dálk. ovl. tv, kterým postačí zesílit o jeden stupeň, aby se probudila možnost ovládání hlasitosti na DO od repro

Edifier R1855DB jsem si vybral k TV do panelákového pokoje 20m2 pro zlepšení zřetelnosti zvuku tv a jako vhodnější než domácí kino se subwooferem (nechtěl jsem si duněním subwooferu rozhněvat sousedy). Zvuk je rapidně lepší než ten z TV pro hudbu i film, i při nízké hladině zvuku. Emoce z rozduněného samostatného subwooferu při akčních filmech nenahradí, ale pokud subw. nechcete či nemůžete mít nebo je u vás poslech hudby častější než akční filmy, jsou tyto repro výtečné. Zesilovač je dimenzován tak akorát, že nelze pustit ani tak přehnaně nahlas, že by došlo ke zkreslení zvuku. Pro obří místnosti by výkon pro ohlušující diskotéku asi nestačil, do středně malých místností ideální.

Creative Pebble V3

Creative Pebble V3

Ověřený zákazník Alza.cz Petr O.

Přidáno: 24. února 2024

Wavemaster BASE

Wavemaster BASE

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 23. února 2024

• Vypadají moc hezky a zvuk (vzhledem k pořizovací ceně lehce přes 2000 Kč) příjemně překvapil.
  • 4 měsíce po uplynutí záruky prostě zničehonic zdechly. Nelze je zapnout a prodejce na ně pozáruční servis neposkytuje - zajímavé je, že ho nejspíš neposkytuje ani sám výrobce (aspoň na webu se o něm nikde nezmiňuje). Oprava by stejně nejspíš stála podobně jako nový kus.

KRK Rokit 5G4

Zakoupeno v Dexon

• kompaktní a funkční
  • esteticky odpovídající
  • jednoduchá montáž
  • za mě vysoká kvalita provedení
  • dodávaná instalační krabice je primárně určena pod omítku, i když výrobce uvádí, že je i nad omítku (takovou bych si nad omítku fakt dát nemohl) = doporučil bych upravit informace
JBL IRX112BT

JBL IRX112BT

Ověřený zákazník MUSIC CITY Andrew

Zakoupeno v MUSIC CITY

• Připojení přes BT
  • DSP
  • Vzhled
  • Zvuk
  • Basy
  • Výkon.

U JBL jsem s obavou očekával silné basy v některých frekvencích, ale zvuk mě zklamal zcela jinak. Basy byly velmi ploché a spodní frekvence chyběly zcela. Středy byly zahuhlané a výšky chrčely.
Je to samozřejmě subjektivní, ale zvukově mě velice zklamaly.

Niceboy ORYX VOX 2.0

Niceboy ORYX VOX 2.0

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

• Popis produktu neodpovídá produktu

Nikde není napsáno, že produkt používá Jack k připojení, takže jsem to koupil za účelem připojení přes USB, které je uvedeno jako typ připojení. Takže nejsem spokojen, protože důvodem zakoupení bylo, že mi Jack nefunguje, takže tento produkt mi je k ničemu

Reakce značky Niceboy

Mrzí nás, že reproduktory Niceboy ORYX VOX 2.0 nenaplnily vaše očekávání a tedy je nedoporučujete. Děkujeme z recenzi. Pěkný den, Niceboy

Zobrazuji 61 - 80 ze 500 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25